X
تبلیغات
رشکوئیه ، دیروز ، امروز ، فردا

امروز پنج شنبه 28 خردادماه 1388 ، آمار صندوق های منطقه نیر را دریافت کردم. که تصمیم گرفتم به همین مناسبت یادداشتی بگذرام. 

البته امروز شاهدیم که در شهرهای مختلف به خصوص پایتخت، اعتراضاتی به نتیجه انتخابات شده و طرفداران آقایان موسوی، کروبی و رضایی به دلیل تشکیکی که سلامت انتخابات شده، به خیابانها آمده اند. به نظر می رسد که فردا، در نماز جمعه، رهبر انقلاب تکلیف همه را روشن کند و به این جریانات خاتمه دهد.  به هرحال امیدوارم همه چیز به خیر بگذرد و البته اگر خدایی ناکرده حقی ضایع شده به صاحبش بازگردانده شود که مشروعیت نظام خدشه دار نشود.

گذشته از این مسائل، دوستی درباره آراء اهالی رشکوئیه اظهار نظر می کرد که متاسفانه مهندس میرحسین موسوی در رشکوئیه آراء بالایی داشته ، در حالی که انتظار غیر از این بود. 

باید بگویم که اتفاقا من هنگامی که آمار صندوق آراء رشکوئیه را دیدم خوشحال شدم. و آن اینکه از همه نامزدها حداقل یک رای هم که شده به صندوق انداخته شده است. وجود آراء و افکار مختلف، همیشه تاریخ سبب رشد و شکوفایی و حرکت روبه جلو بوده است. این کوتاه نظری است که توقع داشته باشیم کشورمان، شهرمان و یا روستایمان همگی باید یک نوع فکر کنند و یک نوع تصمیم بگیرند.  

نکته دیگر اینکه، هرگز نباید به خودمان اجازه دهیم، تصمیم دیگران و رای دادن دیگران را تقبیح کنیم. این حقی است که بر اساس قانون به هر نفر داده شده که خود تصمیم بگیرد و رای بدهد. به نظر شما کاندیدای الف بهتر بوده و به نظر او کاندیدای ب. به نظرم اظهار تاسف کردن از اینکه چرا دیگران، به کاندیدایی غیر از کاندیدای ما رای داده اند، توجیهی ندارد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۸/۳/۱۳۸۸ساعت ۱۸:۱۷ توسط جلال رشکوئیه نظر(3)