X
تبلیغات
رشکوئیه ، دیروز ، امروز ، فردا

مطلع شدم که بار سنگین تبلیغ در روستایمان رشکوئیه، برای چند سالی به دوست عزیز حجت الاسلام سمیعی فر دام اقباله سپرده شده است. بنده به سهم خود صمیمانه به ایشان خوش آمد می گویم و امیدوارم که در انجام این مسئولیت پیروز و سربلند باشند.  در همین جا از زحمات دوست ارجمند جناب حجت الاسلام جعفرزداده نیز قدردانی می کنم. امید که در مراحل زندگی موفق باشند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۹/۸/۱۳۸۸ساعت ۰۵:۲۸ توسط جلال رشکوئیه نظر(0)

یکی دو ماه از آغاز مدارس می گذرد. وبلاگ نویسها ظاهرا وقت کافی برای آب دیت کردن وبلاگ خود ندارند. شاید هم خبر خاصی نیست که نیاز به ثبت آن در وبلاگ باشد.  البته گرچه خودم هم با آغاز دوره تحصیلی جدید روبرو هستم و مشغله زیادی دارم، اما از بازشدن صفحات تکراری وبلاگ های رشکویی خسته شدم.  

شاید راز خسته شدن همان حس میهن پرستی و حس رابطه عمیق با زادگاه باشد. الان که هزاران کیلومتر از آن دور هستم، خیلی دوست دارم تا از طریق پی گیری خبرها به خصوص از طریق وبلاگ و وبلاگ نویس های محترم هر از چند گاهی خودم را در کنار روستا و روستائیان ببینم. دوست دارم وبلاگ نویس ها چیزی بیش از خبرها بنویسند. روستایمان چیزهای نوشتنی زیاد دارد. از فرهنگ و اداب و رسوم و هر چیز دیگر. شیرینی آن شاید نه الان و نه در رشکوئیه بلکه بعدها و برای کسانی که آرزوی آمدن و قدم زدن در رشکوئیه را دارند دو چندان است. 

پس وبلاگ نویسان محترم رشکوئی. بیشتر بنویسید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۹/۸/۱۳۸۸ساعت ۰۵:۱۶ توسط جلال رشکوئیه نظر(0)