X
تبلیغات
رشکوئیه ، دیروز ، امروز ، فردا
سلام به همه همشهری های محترم. بنده که خیلی وقت هست فرصت نکردم مطلبی بگذارم. اما یه مدتی هست که وبلاگ های دیگه هم مطلب تازه ای ندارند. نمی دونم چرا. عکسی، پیامی، مطلبی، خبری، شما که رشکوئیه هستید و یا هر چند وقت یکبار سر می زنید یه چیزی بنویسید که اونهایی که دلشون برای روستاشون تنگ شده و چاره ای جزء تحمل دوری ندارند، با دیدن صفحه تازه وبلاگ و خوندن یک مطلب، حس روستاخواهی و روستادوستی شون ارضاء بشه. ممنون
+ نوشته شده در ۲۵/۹/۱۳۹۰ساعت ۲۲:۰۵ توسط جلال رشکوئیه نظر(1)

برادر عزیز جناب آقای رضا دهقانپور 

درگذشت پدر محترمتان مرحوم حسین دهقانپور را خدمت جنابعالی و خانواده تسلیت عرض می کنم. از درگاه خداوند برای ایشان رحمت و مغفرت و برای جنابعالی صبر و اجر مسئلت دارم.  فداکاری شما در خدمت به پدر در مدت اخیر گامهای محکم شما در تقرب به سوی پروردگار بود که انشاءاله شیرینی جزای خیرش را خواهید چشید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۱۴/۹/۱۳۸۸ساعت ۱۴:۳۳ توسط جلال رشکوئیه نظر(0)

مطلع شدم که بار سنگین تبلیغ در روستایمان رشکوئیه، برای چند سالی به دوست عزیز حجت الاسلام سمیعی فر دام اقباله سپرده شده است. بنده به سهم خود صمیمانه به ایشان خوش آمد می گویم و امیدوارم که در انجام این مسئولیت پیروز و سربلند باشند.  در همین جا از زحمات دوست ارجمند جناب حجت الاسلام جعفرزداده نیز قدردانی می کنم. امید که در مراحل زندگی موفق باشند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۹/۸/۱۳۸۸ساعت ۰۵:۲۸ توسط جلال رشکوئیه نظر(0)

یکی دو ماه از آغاز مدارس می گذرد. وبلاگ نویسها ظاهرا وقت کافی برای آب دیت کردن وبلاگ خود ندارند. شاید هم خبر خاصی نیست که نیاز به ثبت آن در وبلاگ باشد.  البته گرچه خودم هم با آغاز دوره تحصیلی جدید روبرو هستم و مشغله زیادی دارم، اما از بازشدن صفحات تکراری وبلاگ های رشکویی خسته شدم.  

شاید راز خسته شدن همان حس میهن پرستی و حس رابطه عمیق با زادگاه باشد. الان که هزاران کیلومتر از آن دور هستم، خیلی دوست دارم تا از طریق پی گیری خبرها به خصوص از طریق وبلاگ و وبلاگ نویس های محترم هر از چند گاهی خودم را در کنار روستا و روستائیان ببینم. دوست دارم وبلاگ نویس ها چیزی بیش از خبرها بنویسند. روستایمان چیزهای نوشتنی زیاد دارد. از فرهنگ و اداب و رسوم و هر چیز دیگر. شیرینی آن شاید نه الان و نه در رشکوئیه بلکه بعدها و برای کسانی که آرزوی آمدن و قدم زدن در رشکوئیه را دارند دو چندان است. 

پس وبلاگ نویسان محترم رشکوئی. بیشتر بنویسید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۹/۸/۱۳۸۸ساعت ۰۵:۱۶ توسط جلال رشکوئیه نظر(0)

 انالله و انا الیه راجعون 

---------------------------------------------

با خبر شدم که همسر جناب آقای سردار حسین دهقانپور در جوار خانه الهی ندای حق را لبیک گفته و به جوار الهی پر کشیده است. بدینوسیله این ضایعه را خدمت جناب سردار و فرزندان ایشان تسلیت عرض می کنم و برای آن مرحومه آرامش و بهره مندی از رحمت و مغفرت الهی خواهانم. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲۸/۵/۱۳۸۸ساعت ۱۴:۴۹ توسط جلال رشکوئیه نظر(0)