X
تبلیغات
رشکوئیه ، دیروز ، امروز ، فردا
بنام خدا
نیاز نیست از اهمیت وبلاگ نویسی و وبلاگ خوانی بگویم. حجم گسترده اطلاعات که می تواند رایگان جابجا شود و سبب افزایش آگاهی ها شود. وبلاگ های روستایمان رشکوئیه نیز همین است. شاید خیلی ها برای تجدید خاطراتشان آنها را ورق می زنند اما بی شک آگاهی های نصیب خوانندگانش می شود.
تاکنون چند وبلاگ راه اندازی شده که در اینجا معرفی می کنم. از این کار شخصا استقبال می کنم و دوست دارم همه کسانی که وقت دارند وبلاگی راه بیاندازند و حرفهایی که فکر می کنند شنیدن داره رو بنویسند. دنیا دنیای کوچکی است و پنجره کامپیوتر برای کنارهم نشستن و حرف زدن فرصتی است بسیار گرانسنگ.

وبلاگ رشکوئیه دیار امامزاده سید محمد و عالمان
http://bainabadi.blogfa.com/
اقای علی بین ابادی پیشگام در اطلاع رسانی خبرهای داغ رشکوئیه متاسفانه چند ماهی است که در خبر انتخابات مجلس نهم باقی مانده اند و به روز نشده اند. اما اطلاعات بسیار خوبی در وبلاگ ایشان قابل دسترسی است.

وبلاگ عطر یاس
http://atreyas2.blogfa.com/
اقای حسین زارع خوب شروع کردند و اطلاعات خوبی از شهداء گذاشتند اما ادامه ندادند و کاش دوباره مطلب می نوشتند و عکس های بیشتری می گذاشتند.

وبلاگ پینگ پنگ در رشکوئیه +فوتبال +والیبال
http://www.pp110.blogfa.com/
اقای علی زارع رشکوئیه که بنده دقیقا نمی دانم کدام علی و کدام زارع اخبار ورزشی را به اطلاع می رسانند و من به ایشان دست مریزاد می گویم. امیدوارم ادامه داشته باشد

وبلاگ قاصدان سحر
http://ghasedane-sahar.blogfa.com/
بی نشانی نام نویسنده خوش سلیقه وبلاگ است. مطالب بسیار زیبا و خاطرات مربوط به دهه شصت واقعا خواندنی است. برای موفقیت ایشان دعا می کنم و امیدوارم بیشتر و بهتر بنویسند. البته قالب وبلاگ گیرا نیست.

وبلاگ محله مهدیه رشکوئیه
http://mahallah-mahdiyah.blogfa.com/
نویسنده خود را بچه محله معرفی کرده اما هر که هست وبلاگ خوبی را سر و سامان داده و انشاءالله بیشتر و بهتر هم خواهد شد

وبلاگ طنز رشکوئیه
http://diarereshko.mihanblog.com/
مدتی است که سه نفر از دوستان مطالبی طنزگونه از رشکوئیه می نویسند و بساط انبساط خاطر را برای همشهری ها فراهم می کنند. دوست دارم که چند نکته را توجه داشته باشند: طنز را بشناسند و درباره رشکوئیه با طنز و با هدف بنویسند که اگر چنین شود گامی بسیار مهم خواهد بود. مشکلات را شکار کنند و با زبان طنز و مودبانه بنویسند و عرصه را برای حل آنها فراهم آورند. لهجه رشکوئی را فراموش نکنند و از واژه های ناشناس استفاده نکنند.  

وبلاگ رشکوئیه دیار عالمان
http://behzadi.webphoto.ir/
آقای بهزادی چند مدتی عکس های خوبی می گذاشتند اما ظاهرا فرصت نیافتند که ادامه دهند.

وبلاگ تلاش استقامت موفقیت
http://tame.blogfa.com/
وبلاگ خوبی است و انشاءالله بهتر هم می شود.

وبلاگ جلسات تفسیر قران کریم رشکوئیه
http://tafsireqoran.blogfa.com/
بسیار جالی خوشحالی است که در دنیای اینترنت  از جلسات ساده اما پربار و پرمحتوای قران کریم که در رشکوئیه توسط جناب اقای پاکدل ارائه می شود مطالبی گزارده شود تا قران دوستان از ان استفاده نمایند.
البته وبلاگ تازه راه اندازی شده و مدیر ان نیز ظاهرا فرصت زیادی برای اداره ان نداشته است. بهتر است که چکیده ای از مطالب به صورت منظم در وبلاگی ساده خدمت قران دوستان تقدیم شود.

 برچسب‌ها: وبلاگ های رشکو,
+ نوشته شده در ۲۲/۱/۱۳۹۱ساعت ۰۸:۵۵ توسط جلال رشکوئیه نظر(5)